כיצד שומרים על עור הפנים

  • 0

כיצד שומרים על עור הפנים

עור הפנים שלנו הוא חלק בלתי נפרד ואולי הכי חשוב במראה שלנו. העור שלנו הוא זה שמראה את גילינו, הוא מקרין על איכות חיינו, וקובע את המראה הכללי של הפנים שלנו. בשל כך חשוב לשמור על ער פנים במראה בריא וזוהר. אז כיצד שומרים על עור הפנים? כמה טיפים בהמשך.

הגנה מהשמש – בראשית חשוב להגן תמיד על עור הפנים משמש חזקה ויש לצאת לשמש עם מקדם הגנה המתאים לסוג העור שלכם, ועם כובע רחב שוליים. בכך תוכלו למנוע מהעור שלכם קמטים והעור שלכם יראה מתוח ורענן.

הזנת העור בלחות – חשוב להזין את העור שלכם בחומרי לחות המתאימים לו בלבד. התייעצות עם רופא או קוסמטיקאית מומחית על חומרי הלחות המתאימים ביותר לעור שלכם כך שההגנה על עורכם תהיה מקסימאלית, העור יהיה גמיש ורך, וגם הקרם שאתם משתמשים יתאים לסוג העור שלכם ולא יעלה בו פצעונים או גירויים.

שמירה על ניקיון – חשוב לשמור על ניקיון העור. יש לשטוף את הפנים במים וסבון המתאים לניקוי העור בסוף כל יום להסיר שאריות איפור. בנוסף חשוב להשתמש במגבת נקיה לייבוש הפנים ויש להחליף ציפוי לכרית על בסיס שבועי, וזאת בכדי שהעור לא יספוג חיידקים ויזדהם.

שימוש באיפור – חשוב להשתמש באיפור איכותי. זה נכון שכיום ישנן מגוון חנויות שמציעות איפור זול, אך חשוב את המייק אפ או הפודרה שאתן משתמשות בה לבחור ממותג איכותי. שימו לב שהמייק אפ שלכם מכיל גם מקדמי הגנה ולחות לעור וכי אין בו פחם (וזאת כי לעיתים מייק אפ מכיל פחם).

טיפולים קוסמטיים – כיום ישנן מגוון טיפולים קוסמטיים ששומרים על מראה עור הפנים ביניהם: פילינג ברמות שונות, טיפולים למילוי קמטים ומתיחת פנים אצל פרופסור קשוק. מתיחת פנים כיום היא אינה טיפול קוסמטי שדורש ניתוח, אלא פרוצדורה קלה יותר שבה מותחים את הפנים באמצעות החדרת חוטים טבעיים אל העור שמותחים אותו כלפי מעלה. טיפולים מסוג זה מחדשים את העור, והופכים את המראה שלו לצעיר ורענן יותר.


Leave a Reply

לכל שאלה על פסטיבלים ונושאים שקשורים למאמרים שבאתר זה אל תחששו ליצור קשר