מחשבים ניידים במבצע

  • 0

מחשבים ניידים במבצע

ישנם הבדלים משמעותיים בין מחשב נייד לבין מחשב נייח ולעיתים אנשים טוענים שמחשב נייח עדיף לביצוען של סוג מסויים של עבודות ואילו מחשב נייד מתאים לסוג אחר של עבודות. במאמר זה נגולל בפניכם אודות היתרונות של מחשבים ניידים אל מול היתרונות של המחשבים הנייחים ונסביר היכן וכיצד ניתן ליהנות ממחירי מבצע על המחשב הנייד והיכן הכי משתלם לקנות את המחשבים הניידים שלכם. הבה נתחיל..

נעים להכיר – מחשב נייד

משלוחים מהיום להיום

מחשב נייד שזכה גם לכינוי הלועזי 'לפטופ' ולכינוי הישראלי 'מחשב נישא' הוא מחשב שמאפשר ניידות למשתמש בו. המחשבים הניידים מתקפלים בעת הובלתם ממקום למקום, דבר ששומר על הצג של המחשב ועל המקלדת שלו. משקלו המקסימאלי של מחשב נייד נכון לשנת 2018 הוא כ- 3.5 קילוגרמים וזאת על מנת שניתן יהיה לנייד אותו בקלות. מקור המתח של המחשב הנישא הוא הסוללה הנטענת שלו (אף תמיד יש אפשרות לחבר אותו לחשמל). הרכיבים השונים במחשב הנייד קטנים יותר מאשר במחשב הנייח, המקלדת מובנית והעכבר הוא משטח מגע. נכון להיום יש סוגים שונים של מחשבים , כאשר ההתאמה של כל סוג נעשית בהתאם לפונקציית המשתמש בו.

נעים להכיר – מחשב נייח

מחשבים נייחים הם מחשבים אשר ממוקמים במקום אחד ואינם בנויים לתזוזות מיותרות. המחשב הנייח הוא לעיתים גדול יותר ממחשבים ניידים. הרכיבים שלו גדולים יותר ומסודרים במארז ומשתמשים בו במקלדת חיצונית ועכבר חיצוני. המחשבים הנייחים מיועדים לשימוש ביתי או לשימוש משרדי. נכון להיום היתרון הגדול ביותר של מחשבים נייחים בא לידי ביטוי בכך שמדובר על מחשב חזק מאוד ולכן אידיאלי להתקין ולהשתמש בו בתוכנות כבדות, כמו למשל תוכנות גרפיות ומשחקי מחשב. בדומה למחשבים ניידים, גם כאן יש סוגים שונים של מחשבים, נייחים, כמו למשל מחשבים המתאימים לשימוש משרדי, מחשבים עסקיים, מחשבי ALL IN ONE ומחשבים המיועדים לפיתוח.

היתרונות של המחשב הנייד על הנייח

היתרונות של המחשבים הניידים רבים ונכון להיום רוב האנשים אינם מוותרים על אחזקת מחשב נייד לצד המחשב האישי. למעשה, רבים מעדיפים להשתמש במחשב הנייד שלהם על פני המחשב הנייח וכך למעשה המחשב הנייד הופך למחשב הביתי. אם כך, השאלה שנשאלת היא: 'מדוע?' הסיבות הן אלו:

· מחשב קומפקטי – היתרון הראשון הוא שמדובר על מחשב קטן בגודלו (ביחס למחשב הנייח) אותו ניתן למקם בכמעט כל פינה בבית, בעבודה, בית קפה וכל מקום אחר בו אתם בוחרים.

· ניידות – ניתן להשתמש בו בכל מקום בו מעוניינים, ללא הגבלה. שכן הוא יכול להתנייד בתיק ומופעל על בסיס הסוללה הניידת שלו.

· אין כבלים – לא צריך להתחיל להתמודד עם חוטים המתחברים בין איזור החשמל לבין איזורים שונים של המחשב, דבר שמוביל לנוחות ולאסתטיות בעת עבודה על המחשב.

· חיבור לאינטרנט – חיבור נוח מאוד לאינטרנט על ידי FI-WI או BLUETOOTH.

· פעילות שקטה – רוב המחשבים הניידים שקטים יותר מהמחשבים הנייחים. שכן המנוע שלהם קטן יותר ובנוי בצורה אחרת.

ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי

איך ניתן לקנות מחשב נייד במחיר מבצע

אם בעבר, רוב האנשים רכשו מחשבים נייחים וזאת משום שהם לא יכלו להרשות לעצמם את העלות היקרה של המחשב הנייד. כיום, המצב השתנה מקצה לקצה וטווח המחירים של המחשבים הניידים רחב עד רחב מאוד. ניתן ליהנות ממחיר מציאה על המחשב הנייד ולקנות מחשבים ניידים במבצע אצל חברות בעלות שם המציעות מחשבים מחודשים במבצע, כמו למשל באתר של חברת ריקומפ הוותיקה והאמינה המציעה מחשבים ניידים ושירותים נילווים למחשבים אלו במחירים משתלמים ביותר. היתרון של קניית מחשבים ניידים במבצע הוא גדול, אך תמיד יש לזכור ולקנות את המחשב בו אתם מעוניינים רק באמצעות חברה אמינה המבטיחה לכם מחשבים ניידים איכותיים, אחריות מלאה על המחשב, אפשרות לטרייד אין עם הציוד הישן, מעבדה מקצועית ומחירים אטרקטיביים. מעוניינים במחשבים ניידים מחודשים במחירים משתלמים? בריקומפ, מציעים לכם מחשבים ניידים במחירים מצויינים. בהחלט, מבצע משתלם! כעת, כל שנותר לכם הוא לבחור את המחשב הנייד המתאים לכם. שתהיה קנייה מהנה!


Leave a Reply

לכל שאלה על פסטיבלים ונושאים שקשורים למאמרים שבאתר זה אל תחששו ליצור קשר