מדפסות לייזר

  • 0

מדפסות לייזר

יש בנמצא דגמים מרובים ביותר של מדפסות, מהן כאלה המיועדות לשימוש ביתי ומהן כאלה המיועדות לשימוש מסחרי. יחד עם זאת, מרבית המדפסות אם לא כולן שייכות לאחד משני טיפוסים – האחד הינו מדפסת לייזר והשני הינו מדפסת שפועלת בטכנולוגיה מעט שונה, שנקראת הזרקת דיו. אם אתם מתעניינים בנושא או מבקשים לרכוש לעצמכם מדפסת, אנו מזמינים אתכם להכיר את היתרונות המרכזיים של מדפסות הלייזר.

מחיר הולך ויורד

ללא ספק, מדפסות לייזר הראשונות היו מהפכניות, אך מחירן היה יקר ביותר. עם השנים, באופן עקבי ורציף, הולך ויורד מחיר הרכישה של מדפסת מסוג זה. כיום, מחירה של מדפסת לייזר, לשימוש ביתי או אפילו משרדי, זול לאין שיעור לעומת המחיר בעבר, מה שהופך את עלות הרכישה לשווה לכל נפש.

כיצד יקר הופך לזול

אם אתם מבינים מעט במדפסות, יתכן שאתם מודעים לנקודה הבאה – מדפסת לייזר ממוצעת, מחירה גבוה יותר כיום לעומת מחירה של מדפסת הזרקת דיו ממוצעת. למרות זאת, מי שצפוי לעשות שימוש במדפסת לאורך זמן מגלה דבר מעניין. לאורך זמן, המחיר של מדפסת הזרקת דיו דווקא נמוך יותר ביחס למדפסות האחרות. איך זה קורה? זה פשוט – כדי להדפיס צריך לא רק מדפסת. טכנולוגיית הזרקת דיו מבוססת על מחסנית דיו ואילו טכנולוגיית הדפסה בלייזר מבוססת על חומר שנקרא טונר. טונר זול באופן ניכר ביחס למחסניות הדיו ולכן – עם הזמן השימוש במדפסות הלייזר חוסך כסף רב.

איכות ההדפסה גבוהה

אם איכות ההדפסה לא ממש משחקת תפקיד עבורכם, יתכן שמה שנספר לכם לא ממש ישנה. לעומת זאת, אם חשוב לכם שההדפסות שאתם מקבלים מהמדפסת תהיינה איכותיות, חדות ובעלות הפרדה גבוהה, המצב שונה. אם אתם מחפשים מדפסת שיודעת ליצור הדפסה ברורה באופן מיוחד, לא תתאכזבו לאחר שתרכשו מדפסת לייזר. אנו לא אומרים שמדפסת בהזרקת דיו גרועה, אלא שהתוצאות שלה הרבה פחות טובות.

אמינות לאורך זמן

מחירה של מדפסת מודרנית נמוך יחסית והביצועים גבוהים. יחד עם זאת, אם רוכשים מדפסת שלא פועלת היטב לאורך זמן ואשר נוטה להתקלקל – זה בהחלט נוטה ליצור אי נוחות וגם הוצאה מיותרת. מדפסות לייזר נחשבות באופן מובהק למדפסות הכי אמינות שיש בשוק. הן יכולות לפעול במשך זמן ארוך מאוד ולהדפיס עוד ועוד דפים בלי להיתקע ובלי להתקלקל. בשל המבנה והאופן שבו המדפסת פועלת, היא גם לא מתקלקלת אם לא עושים בה שימוש לזמן ממושך. מדפסות דיו, לעומת זאת, עשויות להינזק בשל דיו שיבש, למשל וגם מסיבות אחרות.

עבודה מהירה במיוחד

יתרון נוסף, חשוב במיוחד למי שזקוק להדפסות או שכפולים רבים – המהירות. מהירות העבודה של מדפסת הלייזר גבוהה מאוד כך שאם זקוקים לעותקים רבים של הדפסה ואם השימוש צפוי להיות ניכר, אין ספק – זו הבחירה המומלצת.


Leave a Reply

לכל שאלה על פסטיבלים ונושאים שקשורים למאמרים שבאתר זה אל תחששו ליצור קשר