השכרת רכב בזול

  • 0

השכרת רכב בזול

בבואכם לשכור רכב למטרות שונות ומגוונות, חשוב עד מאוד לבחון את עלות הרכב אל מול סוג הרכב אותו אתם שוכרים. במאמר זה ננסה לעשות לכם סדר ולאפשר לכם לשכור רכב אידיאלי במחיר אטרקטיבי ביותר עבורכם ועבוד הצרכים שלכם. שימו לב כי לפני שאתם לוקחים רכב מכל סוג שהוא ולכל מטרה, עליכם לבחון את היצע הרכבים אל מול המחירים המוצעים בסוכנות אליה אתם ניגשים. הפערים בין סוכנות אחת למשניה יכולים להיות משמעותיים, כך שאם אתם בודקים רכב להשכרה בדקו זאת במספר סוכנויות והשוו בין המחירים.

השכרת רכב בזול

כך תחסכו בהוצאות עבור השכרת הרכב

הדבר הראשון אותו אתם צרכים לעשות בבואכם לשכור רכב, הוא להגדיר בדיוק את הצרכים שלכם וזאת כדי לא להתפתות בסוכנות עצמה, לרכב מפואר שאין אתם זקוקים לו. אביב השכרת רכב מחזיקה בצי רכבים מכובד ולה רכב לכל מטרה מכל סוג ולכל דורש, אך כדי שלא תבזבזו הוצאות לריק, חשוב שתבחנו את הצרכים שלכם מבעוד מועד, כך בחירת הרכב תהיה מדויקת.

הגדירו מראש את הצורך שלכם – בין אם הוא הובלת ריהוט מדירה לדירה שבא תצטרכו רכב מסחרי, נסיעה קצרה להורים, נסיעה לטיול בצפון, הסעת חתן וכלה ביום כלולותיהן, הגעה לפגישה חשובה בה אתם צרכים להשאיר רושם ראשונים. כל עוד אתם יודעים מה אתם מחפשים, יהיה לכם קשה מאוד להתפזר ויהיה לאנשי המכירות קשה לשכנע אתכם לקחת רכב שאין אתם זקוקים לו.

כבר בתחילת השיחה עם נציג המכירות של סוכנות הרכב, שאלו אותו על מבצעים ומחירים אטרקטיביים שיש להם להציע. רבים לא יודעים, אך גם בסוכנויות השכרת רכבים ישנם מבצעים רבים אשר עתידים להגדיל את נתח המכירות, אך להבדיל מרשתות שיווק, מבצעים ומחירים אטרקטיביים אלו לא נשמעים אם לא שואלים. אם תזכרו לשאול אודות מבצעים אטרקטיביים, סביר שתגלו כי אתם יכולים לחסוך כסף רב עבור השכרת הרכב הבאה שלכם.

שאלו אודות רכבים חסכוניים בדלק, כך תצליחו למצוא רכב שמצד אחד עונה על הצרכים שלכם ומהצד השני חסכוני בדלק דהיינו חסכוני בעלויות. כל עוד תצליחו למצוא רכב חסכוני בדלק והוא אכן רלוונטי לצורך שלכם, אל תהססו וקחו אותו.

פרמטר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא מרחק הנסיעה ממקום מושבכם אל סוכנות השכרת הרכב. זהו אומנם חיסכון עקיף, אך הוא בהחלט יכול לאפשר לכם לשכור רכב בזול יותר, משום שאם תאלצו לבזבז זמן רב בנסיעה אל הסוכנות כמו גם תשלום לאמצעי התחבורה שייקח אתכם אל סוכנות הרכב, הרי שתייקרו את עלויות ההשכרה ולהיפך, ככל שהסוכנות קרובה אליכם, כך תשלמו פחות עבור ההגעה והאיסוף.

לכל צורך רכב

למרות שכל אחד ואחת מחפשים לחסוך, צריך לזכור כי לא כל רכב מתאים לכל צורך ולחיסכון חייב להיות אספקט ענייני ביחס לצורך האישי של המשכיר אחרת ועל אף החיסכון אין הוא משתלם. המבצעים המוצעים בסוכנות הרכב אליה אתם ניגשים, יכולים להיות על רכבים ספציפיים, אך מאידך יכולה סוכנות הרכב להציע מחירים אטרקטיביים ביחס לקריטריונים נוספים כמו לדוגמא: מבצעים למשוחררי צבא, מבצעים למשכירים פר שעה ועוד ועל כן חשוב מאוד לבדוק מחירים אטרקטיביים בהתאמה אישית ולאו דווקא מבצעים על דגמים ספציפיים. התקשרו ושאלו מה המחיר הטוב ביותר שאתם יכולים לקבל עבור רכב שיענה לצרכים שלכם, יכול להיות שתופתעו ותגלו כי התמזל מזלכם ודווקא לרכב שאתם מחפשים יש הצעות אטרקטיביות חסרות שחר מהן אתם יכולים ליהנות וכמובן גם חשבון הבנק שלכם ייהנה.


Leave a Reply

לכל שאלה על פסטיבלים ונושאים שקשורים למאמרים שבאתר זה אל תחששו ליצור קשר