ארבעה טיפים לבחירת הספא המושלם

  • 0

ארבעה טיפים לבחירת הספא המושלם

עם אורח החיים הלחוץ של רובנו, הכרוך לרוב בישיבה במשך שעות ארוכות מול המחשב, או לחילופין עבודה פיזית בה אין רגע מנוחה, מומלץ לכולם לקחת מדי פעם רגע הפסקה, לשחרר את השרירים התפוסים ולהגיע למצב של שלווה. ספא הוא דרך נהדרת לעשות זאת. אם בעבר ספא היה נחשב מקום לעשירים בלבד וסמל לעשירון העליון, היום ספא הפך נגיש וזמין לכולם. התוצאות בהחלט יראו בשטח. ישנם מקומות רבים המציעים ספא. איך לבחור את הספא המושלם? הנה כמה טיפים:

סוגי הטיפולים המוצעים:

ישנם מקומות בהם מוצעים טיפולים בסיסיים בלבד, ישנם כאלה המציעים סוגים שונים של טיפולים חדשניים כמו עיסוי בבמבוק או בקונכיות חמות. בחרו מקום על פי הצרכים שלכם ועל פי מה שיעשה לכם טוב. אם העיקר מבחינתכם הוא הג'קוזי והסאונה, מספיק ספא המציע טיפולים בסיסיים יותר. אם אתם מחפשים גם טיפולי פנים, או טיפולים ייחודיים, חפשו מקום שכולל טיפולים אלה. עם זאת יש לקחת בחשבון שככל שהטיפול ייחודי יותר כך כנראה מחירו יהיה גבוה יותר.

מיקום:

היום מקומות המציעים ספא וטיפולים למיניהם קמים בקצב מסחרר כך שבכל מקום בו אתם נמצאים סביר שישנו ספא הקרוב אליכם. המיקום ומידת הקירבה של הספא הם חשובים, במיוחד אם את הספא אתם בוחרים לשלב באמצע היום, בתור הפסקת עבודה. אם אתם מחפשים מקום למסאג' וגרים באזור הצפון כדאי לחפש מקום עיסוי בחיפה וסביבתה. כך זמן הנסיעות יהיה מינימלי. כדאי גם שהמיקום יהיה מקום מרכזי אליו תוכלו להגיע במהרה.

איכות חומרים ותברואה:

כאשר אתם נמצאים בספא חומרים רבים באים במגע עם עורכם: סבונים וחומרי טיפוח כמו קרמי לחות לפנים ולגוף, שמנים בהם משתמשים בעיסויים ובטיפולים השונים ועוד. כדאי לוודא באילו חומרים נעשה שימוש. דבר נוסף שחשוב מאוד לבדוק הוא שהמקום עומד בתקני משרד הבריאות. מראה נהדר של הספא אינו מעיד בהכרח על רמת ההיגיינה שלו. סינון ראשון שחשוב לעשות הוא לבדוק שיש למקום אישור מטעם משרד הבריאות. אל תתביישו לבקש ולראות רישיון מטעם משרד הבריאות – זוהי זכותכם לעשות זאת. חשוב שהמקום יעשה שימוש במערכת טובה לטיהור המים. בדקו שהמים מוחלפים ושישנו טיהור יומיומי.

טיפים לבחירת ספא

מחיר:

בכדי שהשלווה אליה הגעתם במהלך הבילוי בספא תישמר, מומלץ שהבילוי בספא לא יעשה לכם חור בכיס… החליטו מהו התקציב העומד לרשותכם לביקור בספא. כמובן שלא כדאי לוותר על איכותו של המקום, אך אם המחיר גבוה יותר בגלל עיצוב מנקר עיניים או פינוקים שאינם נחוצים לבילוי מהנה, מומלץ לוותר עליהם בכדי להישאר בגבולות התקציב שקבעתם לעצמכם.

בילוי בספא לא צריך להיות בגדר ממותרות בעידן הלחוץ בו אנו חיים. מציאת המקום המתאים לצרכים, לרצונות ולתקציב שלכם הוא אפשרי.

 


Leave a Reply

לכל שאלה על פסטיבלים ונושאים שקשורים למאמרים שבאתר זה אל תחששו ליצור קשר