איך בוחרים יועץ פנסיוני?

  • 0

איך בוחרים יועץ פנסיוני?

בעוד שהאדם הקדום נאלץ לחיות את הרגע, היות והיה צריך לדאוג בכל עת להישרדותו, האדם המודרני זוכה ליתרונות רבים, ביניהם היכולת והאפשרות לתכנן את העתיד. באמצעות חיסכון פנסיוני, כל אדם ממוצע יכול לדאוג לרווחתו בעת זקנה, אם דרך חברה שבה הוא מועסק ואם באופן פרטי וזאת בלי להיות תלוי בהלוואות חיצוניות או הלוואות בערבות מדינה. יחד עם זאת, על מנת באמת להרוויח את המלוא הזכויות האפשריות, מומלץ וכדאי לפנות ליועץ פנסיוני. כיום ישנן חברות רבות אשר עוסקות בייעוץ פנסיוני, מה שהופך את הבחירה ביועץ ליותר מאתגרת. לפניכם כל הטיפים שיובילו אתכם אל עבר הבחירה הנכונה ביותר עבורכם.

איך בוחרים יועץ פנסיוני? כל השיקולים עליהם יש לשים דגש

הלוואות בערבות מדינה

הכשרה מקצועית מוכחת

כיום אנשים רבים מספקים שירותי ייעוץ שונים, אולם למרבה הצער, לא לכולם ישנה ההכשרה לעשות כן. לכן, אחד הדברים החשובים בעת בחירת יועץ פנסיוני הוא לוודא כי אכן יש לו רישיון ותעודה מקצועית. יועץ מקצועי אשר מאחוריו לימודים, יהיה בעל ידע עשיר הן מבחינה תאורטית והן מבחינה מעשית וחשוב מכך – יקפיד על הוראות החוק בעת מתן הייעוץ. כך אפשר להיות בטוחים, כי הוא ידע לספק את ההכוונה המתאימה והמקיפה ביותר.

אובייקטיביות

על פי הגדרה, על יועץ פנסיוני להיות אובייקטיבי ולא מונע מרצון לרווח או תגמול. עליו לשים את האינטרסים של הלקוחות בראש מעיניו וכך לספק להם את הייעוץ שהכי משקף את המציאות. יועץ ששם את לקוחותיו במעלה סולם העדיפויות, יוכל לספק עבורם את התנאים הכי טובים ולזכות אותם בהסכם פנסיוני מיטבי, המתאים לצרכים האישיים.

 

ניסיון עשיר בעבודה עם חברות שונות במשק

ניסיון עשיר אומר כי ליועץ הפנסיוני שבחרתם יש ותק. יועץ פנסיוני עם וותק, מכיר את תחום הפנסיה עד לרמת הפרט הקטן ביותר. הוא עבד עם החברות הגדולות, הוא מכיר את התנאים שלהן, הוא מודע לנקודות הקטנות אליהן אתם לא שמים לב והוא יכול לספק לכם ייעוץ אשר מבוסס על ידע מקצועי. יועץ מנוסה גם יכיר את כל ההסדרים הקיימים בענף, את הסוכנים אשר פועלים בו מהגדול לקטן ובגדול – יוכל לספק לכם שירות אמין, מקיף ואיכותי.

 

עבודה עם כלים מתקדמים

עד שלא נחשפנו לאתרים אשר משווים בין פוליסות הביטוח או הסדרי הפנסיה שלנו, לא ידענו כלל כי זה אפשרי. ואכן זה אפשרי. בעזרת ציוד מתקדם ניתן לבצע תחזיות שונות, להשוות בין תכניות פנסיה כאלו ואחרות ולבצע ניתוחים כלכליים. מידע זה הנו יעיל ושימושי, כאשר ברצונכם לבחור את ההסדר המתאים ביותר עבורכם.

ליועץ פנסיוני חייבים להיות כלים מתקדמים, כדוגמת תוכנה מקצועית המאפשרת לו להשוות את כל הנתונים האמורים ובכך למקסם את ההסדר ארוך הטווח שלכם באמצעות ניהול תזרים מזומנים נכון. בעזרת כלים אלו, באפשרותו להוביל את הארגון למקום האולטימטיבי מבחינת הסידור הפנסיוני שלו ולמקסם את כל הזכויות אשר מגיעות לעובדים ולמנהלים במסגרתו.

 

יחס אישי ורושם ראשוני חיובי

הגורם האנושי גם הוא חשוב לאין שיעור כאשר בוחרים יועץ פנסיוני, במיוחד אם רוצים להשיג את התנאים הטובים ביותר. כך אפשר להיות בטוחים שיועץ אשר שם אתכם במרכז ומספק לכם שירות אישי וליווי צמוד לכל אורך הדרך, ישאף תמיד להשיג עבורכם את הטוב ביותר, גם מהבחינה המקצועית, כחלק מאמנת השירות. לכן אל תמעיטו בערכו של רושם ראשוני.

 


Leave a Reply

לכל שאלה על פסטיבלים ונושאים שקשורים למאמרים שבאתר זה אל תחששו ליצור קשר